cloud

Kadra przedszkola:

Danuta Barbara Wojciechowska – właściciel, dyrektor placówki

grupa 2,5-latki

Joanna Dorocka – nauczyciel, ukończyła studia na kierunku wychowanie ekologiczne, posiada również kurs opiekunki dziecięcej. Praca z dziećmi to moja pasja. Najważniejsze dla mnie jest, aby moi podopieczni byli szczęśliwi i uśmiechnięci. W pracy zawodowej wykorzystuję swoje zdolności plastyczne.

Justyna Zalewska – nauczyciel stażysta, ukończyła studia na kierunku oligofrenopedagogika, posiada również studia podyplomowe z wczesnej edukacji. Trener sensoplatyki i zmysłoplastyki.

grupa 3-latki

Anna Denisiuk – pedagog terapeutyczny oraz dyplomowa opiekunka dziecięca. Praca z dziećmi to dla mnie ogromna satysfakcja oraz poczucie bycia potrzebną, bardzo cieszą mnie małe sukcesy dzieci. Jestem pogodna i uśmiechnięta.

Karolina Gregorczyk – nauczyciel mianowany ukończyła Uniwersytet Warmińsko-Mazurski na kierunku wczesnej edukacji zintegrowanej oraz studia podyplomowe z logopedii.

grupa 4-latki
Małgorzata Mieczkowska – nauczyciel mianowany ukończyła AWF w Warszawie oraz UWM z kierunku zintegrowanej wczesnej edukacji, terapeuta SI – integracji sensorycznej.

Daria Woźniewska – opiekunka dziecięca.

grupa 5 i 6-latki
Aleksandra Sadowska – nauczyciel kontraktowy, ukończyła studia na UWM na kierunku pedagogika o specjalności pedagogika opiekuńcza oraz studia podyplomowe z wczesnej edukacji.
Monika Kończal – nauczyciel kontraktowy, ukończyła Wyższą Szkołę Społeczno-Ekonomiczną w Warszawie na kierunku pedagogika o specjalności pedagogika opiekuńczo-wychowawcza oraz studia podyplomowe na UWM z wczesnej edukacji.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych