cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Kadra


Kadra przedszkola:

Danuta Barbara Wojciechowska – właściciel, dyrektor placówki. Z wykształcenia ekonomista, z uprawnieniami pedagogicznymi. Z sukcesem prowadzi przedszkole i żłobek od 2008r.

 

Sala 1 Ananasy

Kinga Kwiatkowska – nauczyciel. Ukończyła pedagogikę specjalną na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Wcześniej pracowała w Junior Academy.

Maryla Kamila Grygotowicz – pomoc nauczyciela, w zawodzie od 2018 roku, z nami od 2022.

 

Sala 3 Brzdące

Irena Szarek – wychowawca z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Posiada uprawnienia terapeuty zajęciowego, oraz certyfikaty z integracji sensorycznej, psychologii rozwoju dziecka, arteterapii.

Anita Kozon – pomoc nauczyciela

 

Sala 5 Ancymony

Barbara Kontakiewicz – nauczyciel zintegrowanej wczesnej edukacji. Posiada również dyplom Uniwersytetu Gdańskiego gdzie ukończyła studia na kierunku filologia polska. Pracowała jako nauczyciel w szkole podstawowej nauczając w klasach I – V. Była również wychowawcą w świetlicy szkolnej Korczakowskiej Szkoły Marzeń w Olsztynie. Obecnie od roku pracuje z nami. Posiada dużą cierpliwość  do dzieci i jest ostoją spokoju.

Natalia Nowotka – nauczyciel pedagogiki specjalnej. Zajmuje stanowisko pedagoga przedszkolnego. Z grupą pracuje kolejny rok.

 

Sala 6 Wesołki

Daria Wróblewska – ukończyła studia z pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej z arteterapią. Obecnie na studiach z pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolenej. Mama dwójki dzieci.

Iwona Beksa – pomoc nauczyciela. Z dużym poświęceniem dla dzieci pracuje z nami od roku. Zaczynała w grupie przedszkolnej z dziećmi 3 letnimi.

Top
Udogodnienia dla niepełnosprawnych