cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Kadra


Kadra przedszkola:

Danuta Barbara Wojciechowska – właściciel, dyrektor placówki. Z wykształcenia ekonomista, z uprawnieniami pedagogicznymi. Z sukcesem prowadzi przedszkole i żłobek od 2008r.

 

Sala 1 Ananasy

Barbara Kontakiewicz – nauczyciel zintegrowanej wczesnej edukacji. Posiada również dyplom Uniwersytetu Gdańskiego gdzie ukończyła studia na kierunku filologia polska. Pracowała jako nauczyciel w szkole podstawowej nauczając w klasach I – V. Była również wychowawcą w świetlicy szkolnej Korczakowskiej Szkoły Marzeń w Olsztynie. Obecnie od roku pracuje z nami. Posiada dużą cierpliwość  do dzieci i jest ostoją spokoju.

Kinga Kwiatkowska – nauczyciel wspomagający. Ukończyła pedagogikę specjalną na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Wcześniej pracowała w Junior Academy.

 

Sala 5 Ancymony

Joanna Dorocka – nauczyciel pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Posiada stopień nauczyciela kontraktowego. W placówce od 2017 roku. Ostoja spokoju i niewyczerpane pokłady cierpliwości.

Natalia Rzymowska-Nowotka – nauczyciel pedagogiki specjalnej. Od września zajmuje stanowisko pedagoga przedszkolnego. W grupie pracuje od roku i dzieci bardzo ja polubiły.

 

Sala 6 Wesołki

Magdalena Wielk – magister pedagogiki wczesnej edukacji. Ukończyła studia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Miła i ciepła osoba. Ma doskonały kontakt z dziećmi.

Daria Woźniewska – pomoc nauczyciela. Posiada tytuł zawodowy opiekuna dziecięcego. W naszej placówce pracuje od 2017 roku. Ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Świetnie się z nimi rozumie i szybko odgaduje ich potrzeby.

Top
Udogodnienia dla niepełnosprawnych