cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

O nas


Zapraszamy wszystkie dzieci do zabawy i nauki w naszym przedszkolu!

Dlaczego my?
Funkcjonowanie przedszkola opieramy na wieloletnim doświadczeniu. Zapewniamy przyjazną atmosferę, indywidualne podejście do każdego dziecka, oraz wykwalifikowaną kadrę, dla której praca z małym dzieckiem jest przyjemnością. Zwracamy szczególną uwagę na problemy, z którymi borykają się dzieci w różnym wieku. Pomagamy przetrwać pierwsze dni rozłąki z rodzicami otaczając dzieci czułością i dając im poczucie szczęścia.

Współpraca z Rodzicami
Szczególny nacisk kładziemy na stałą współpracę z Rodzicami. Podtrzymywanie dobrych relacji jest fundamentem prawidłowego funkcjonowania na zasadzie partnerstwa. Organizujemy cykliczne zebrania podczas których każdy ma prawo do zabrania głosu w sprawach istotnych dla przedszkola. Przyświeca nam bowiem wspólny i niezmienny cel: dobro dziecka.


Kadra wychowawcza

Kadrę wychowawczą stanowią wykształcone osoby, które nauczają dzieci z pasji, nie z obowiązku. Z przyjemnością i satysfakcją obserwują postępy jakie czynią dzieci z dnia na dzień. Nauczyciele nieustannie się kształcą, uczęszczają na dodatkowe warsztaty i szkolenia aby jeszcze lepiej poznać świat i potrzeby małego człowieka.

Wyposażenie przedszkola
Do dyspozycji dzieci oddajemy przestronne, słoneczne sale do zabawy i zajęć dydaktycznych, logopedycznych i tanecznych, pełne kolorowych gier i zabawek. Oprócz tego w budynku znajduje się też szatnia dla każdego dziecka. Stoliki na sali służą nie tylko do zajęć ale też do spożywania smacznych i zdrowych posiłków przygotowywanych na miejscu przez dwie kucharki i pod okiem dietetyka specjalnie dla dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym także dla alergików i z wykluczeniami w diecie. Sale, w których przebywają dzieci, a także wszelkie inne pomieszczenia, zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo najmłodszym. Na wszystkie przedmioty znajdujące się na terenie placówki  posiadamy odpowiednie atesty oraz certyfikaty.

Plac zabaw
Ruch na świezym powietrzu pobudza do pracy caly organizm dziecka. Kilka metrów od przedszkola znajduje się plac zabaw pełen huśtawek, zjeżdżalni, piaskownicy i innych atrakcji tak uwielbianych przez dzieci. Przedmioty te charakteryzują się wysoką jakością wykonania i gwarantują bezpieczeństwo w użytkowaniu. Plac znajduje się w otoczeniu roślinności i drzew, w dużym parku miejskim.

Monitoring
W naszym przedszkolu  rodzic może korzystać z monitoringu. Nagrywamy przez 24h z możliwością obejrzenia interesujących nas wydarzeń w biurze przedszkola. Dzięki temu udogodnieniu będą Państwo mogli w każdej chwili zobaczyć jak dziecko się  bawi, je, uczestniczy w zajęciach, jak zachowuje się wśród rówieśników itp.

Wychowanie
W pracy z dziećmi wykorzystujemy  elementy wszystkich znanych metod pojawiających się w dydaktyce przedszkolnej. Cenimy sobie metody opracowane przez Marię Montessori, Weronikę Sherborn, Martę Bogdanowicz i wielu innych autorytetów w dziedzinie edukacji i wychowania przedszkolnego. Wspierają one wszechstronną aktywność dziecka, wspomagają twórczość, rozwój, uczą samodzielności.

 

 

Zapewniamy, że działania wszystkich naszych pracowników skierowane będą  na wychowanie radosnego, aktywnego, wrażliwego, odpornego psychicznie i fizycznie dziecka przy współudziale rodziców.

Top
Udogodnienia dla niepełnosprawnych