cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

KADRA – żłobek


Sabina Kaczyńska– z wykształcenia pedagog, ukończyłam Kolegium Nauczycielskie w Bytomiu, kierunek pedagogika resocjalizacyjna. Prywatnie mama 4- letniego Marcelka. Cały czas uzupełniam swoją wiedzę pedagogiczną poprzez uczestnictwo w różnych kursach dla nauczycieli. Staram się mieć jak najlepszy kontakt z dziećmi i pomagać im w osobistym rozwoju. Ciepła i cierpliwa. Zawsze uśmiechnięta.

Jolanta Nef

Anna Ordon

Kamila Karpińska – Z wykształcenia jestem pedagogiem diagnostą i animatorem kultury. Praca z dziećmi to dla mnie wielka radość i satysfakcja. Moim celem jest nawiązanie więzi z każdym dzieckiem i wspieranie jego rozwoju. Cechują mnie przede wszystkim pogoda ducha, cierpliwość, wyrozumiałość i konsekwencja.

Anna Denisiuk – Jestem pedagogiem terapeutą oraz dyplomowaną opiekunką dziecięcą. Praca z dziećmi to dla mnie ogromna satysfakcja oraz poczucie bycia potrzebną, bardzo cieszą mnie małe sukcesy dzieci. Jestem pogodna i uśmiechnięta. Prywatnie jestem mamą 8 – letniej Oli.

Joanna Dorocka – Ukończyłam studia na kierunku wychowanie ekologiczne, posiadam również kurs opiekunki dziecięcej. Praca z dziećmi to moja pasja. Najważniejsze dla mnie jest, aby moi podopieczni byli szczęśliwi i uśmiechnięci. W pracy zawodowej wykorzystuję swoje zdolności plastyczne. Prywatnie jestem mamą 12 – letniego Michała.

Top
Udogodnienia dla niepełnosprawnych